Kim jesteśmy

Automatycznie więcej korzyści

O spółce

PROCOM SYSTEM działa na polskim i zagranicznym rynku od 1989 roku, oferując kompleksowe rozwiązania z zakresu automatyzacji i robotyzacji, autorskich aplikacji informatycznych oraz rozwiązań hydroekologicznych. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie cyfryzacji dla największych przedsiębiorstw energetycznych i przemysłowych w Polsce i za granicą.

Swoje doświadczenie zdobyliśmy dzięki tysiącom zrealizowanych projektów – w okresie 30 lat działalności wdrożyliśmy ponad 2000 aplikacji w 20 krajach.

Wymierne korzyści dla naszych Klientów

Profesjonalnie implementowane rozwiązania, przy zastosowaniu najlepszych technologii, umożliwiają Klientom PROCOM SYSTEM budowanie przewag konkurencyjnych w swoich branżach. Przynoszą im wymierne korzyści biznesowe m.in. optymalizację kosztów produkcji, efektywne wykorzystanie zasobów i parku maszynowego, bezpieczeństwo procesów przemysłowych, a także pozytywnie oddziałują na środowisko naturalne.

35+
lat na rynku
2000+
wdrożonych projektów
20+
krajów

Misja PROCOM SYSTEM S.A.

Budujemy zaufanie Klientów poprzez efektywną i bezpieczną współpracę.

robotyka

NASZE KOMPETENCJE

Kompleksowa realizacja przedsięwzięć

Kluczowym atutem firmy jest kompleksowe i kreatywne podejście do rozwiązywanych problemów, zaczynając od opracowania koncepcji, poprzez projekt i wdrożenie, kończąc na serwisie. Możliwe jest to dzięki różnorodnym kompetencjom eksperckim, którymi dysponuje PROCOM SYSTEM, a także ścisłej współpracy ze światowymi liderami technologicznymi.

Nasze specjalizacje w zakresie technologii obejmują automatyzację procesów, robotyzację, dedykowane aplikacje informatyczne oraz rozwiązania hydroekologiczne.

Działamy na rzecz wielu branż, w tym dla przemysłu energetycznego, metalurgicznego, chemicznego i petrochemicznego, motoryzacyjnego, branży wodno-ściekowej oraz hydrotechnicznej.

AUTOMATYKA

Kompleksowa realizacja przedsięwzięć w zakresie automatyki i systemów sterowania

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ROBOTYKA

Systemy pakowania, paletyzacji oraz intralogistyki, stanowiska montażowe, stacje robocze

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

INFORMATYKA

Planowanie i raportowanie produkcji, realizacja utrzymania ruchu, przepływ transportu towarów, monitoring mediów

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

HYDROEKOLOGIA

Elektryczne bariery Neptun – innowacyjna technologia ochrony ryb oraz ujęć wód

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ