Oferta pracy

Praktyki i staże

PRAKTYKI

Program płatnych praktyk kierujemy do studentów oraz absolwentów Wydziału Elektrycznego, Elektroniki, Informatyki oraz pokrewnych. Kryterium naszego wyboru podczas rekrutacji stanowi nie tylko wiedza kandydata, ale przede wszystkim chęć rozwoju i nauki. Każdy praktykant realizuje program praktyki pod czujnym okiem opiekuna, który nadzoruje proces przekazywania wiedzy i zdobywania przez nich pierwszych doświadczeń zawodowych. Po zakończonych praktykach istnieje możliwość zatrudnienia i jednoczesnego kontynuowania nauki na uczelni.

ZATRUDNIAMY ABSOLWENTÓW

Dla nas istotna jest nie tylko wiedza zdobyta na studiach, ale również pasja i zaangażowanie. Liczna grupa naszych dzisiejszych specjalistów stawiała swe pierwsze zawodowe kroki właśnie w PROCOM SYSTEM.

Masz pytanie w sprawie staży?Skontaktuj się z naszym Działem Rekrutacji:
  +48 71 77 66 732
  rekrutacja@procomsystem.pl

 

Poszukujemy ludzi z pasją, którzy chcieliby uczestniczyć we współtworzeniu naszych rozwiązań. Jeżeli nie spełniasz wszystkich wymagań koniecznych, ale myślisz, że PROCOM SYSTEM to miejsce dla Ciebie – również aplikuj!

 


 

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, którzy zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie i szczegółach dalszego postępowania. Gwarantujemy pełną poufność nadesłanych zgłoszeń.