Pracownicy o nas


Małgorzata - Dyrektor Zakładu Informatyki Przemysłowej

W firmie pracuję od niemal dwudziestu pięciu lat. Miałam szczęście znaleźć się w tej pierwszej, małej jeszcze grupie „zapaleńców”, która nie bała się wyzwań. Dziś zatrudniamy ok. 100 osób, których nie zawaham się nazwać jednymi z najlepszych specjalistów w branży. Ja zaczynałam pracę jako projektant - programista. Dziś zarządzam grupą projektantów i programistów, których cechuje wiedza, pasja i zaangażowanie w podejściu do realizowanych przez mój zakład projektów. Staram się, by moi pracownicy mieli dostęp do nowych technologii, mogli je poznawać i stosować, bo zdaję sobie sprawę, jak bardzo wsparcie firmy pomogło mi w osiągnięciu wielu moich celów zawodowych.

 

Krzysztof - Project Manager w Zakładzie Automatyki Ochrony Środowiska i Przemysłu

Jeszcze jako student rozpocząłem swoją karierę zawodową od trzymiesięcznego stażu w firmie PROCOM SYSTEM S.A. Pod okiem doświadczonych kolegów wdrażany byłem w tajniki pracy oraz angażowany w projekty związane z automatyką przemysłową. Po ukończonym stażu otrzymałem szansę dalszej współpracy i rozwoju, początkowo na stanowisku Asystenta Projektanta, później Inżyniera Budowy. Obecnie pracuję jako Project Manager i jestem odpowiedzialny za prowadzenie dużych projektów z zakresu elektrotechniki i automatyki przemysłowej. Dzięki licznym szkoleniom i ciekawym projektom firma umożliwia mi ciągłe podnoszenie moich umiejętności i kwalifikacji. Warta podkreślenia jest również przyjazna i partnerska atmosfera. Dzięki temu praca w PROCOM SYSTEM S.A. nie jest dla mnie tylko obowiązkiem i źródłem dochodów, ale przede wszystkim wyzwaniem, z którego czerpię wiele satysfakcji.

 

Sylwia - Pełnomocnik ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania

W PROCOM SYSTEM S.A. pracuję od 2008 roku. Byłam wtedy świeżo po maturze. Zaczęłam pracę od stanowiska sekretarki. Jednocześnie podjęłam studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego, których finansowanie wkrótce przejęła firma. Obecnie pełnię funkcję Pełnomocnika ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania. PROCOM SYSTEM S.A. daje młodym ludziom duże możliwości rozwoju. Moim zdaniem firma jest zarządzana w sposób nowoczesny i przede wszystkim stawia na ludzi. Sama jestem tego przykładem. Jako osoba sprawująca pieczę nad zintegrowanym systemem zarządzania współpracuję ze wszystkimi zespołami i zakładami w przedsiębiorstwie. Są to świetni ludzie, z którymi ta współpraca przebiega doskonale. Wszyscy doceniamy w PROCOM SYSTEM możliwości rozwoju oraz atmosferę pracy.

 

Adam - Projektant Systemów

Od 2007 roku w pracy robię to, co mnie najbardziej interesuje w moim rozwoju zawodowym. Jestem projektantem systemów automatyki, stosowanych w szczególności w energetyce, ale także w innych dziedzinach przemysłu. Oprócz tego prowadzę projekty związane z wdrożeniem tych systemów. W 2011 roku zdobyłem certyfikat IPMA dla Project Managerów. Szkolenie, w którym uczestniczyłem odbyło się ramach programu szkoleniowego, który został dedykowany przez PROCOM SYSTEM S.A. grupie  pracowników, wyłonionych poprzez istniejący u nas system ocen pracowniczych. Firma dostrzegła nasze szerokie perspektywy i dała nam możliwości rozwoju.