Aktualności

PROCOM SYSTEM Partnerem Strategicznym Mistrzostw Polski Programistów PLC 2019

Już po raz kolejny PROCOM SYSTEM, jako Partner Strategiczny, wspiera Mistrzostwa Polski Programistów PLC, których finał odbędzie się 16 marca 2019 na Politechnice Wrocławskiej.

czytaj więcej...

Piszą o Nas – Ograniczenie populacji karpia w jeziorach stanu Minnesota

4 maja ukazał się artykuł opisujący wykorzystanie systemu NEPTUN do ograniczenia populacji karpia w jeziorach Minnesota.

czytaj więcej...

PROCOM SYSTEM S.A. znalazł się wśród laureatów DIAMENTÓW FORBESA 2018

Nasza firma zajęła 27. miejsce w województwie dolnośląskim w rankingu Diamenty Forbesa w kategorii przedsiębiorstw z przychodami od 5 do 50 mln PLN.

czytaj więcej...

Złoty Integrator Systemów Przemysłowych - autoryzacja Schneider Electric

PROCOM SYSTEM należy do grona Certyfikowanych Partnerów Schneider Electric Polska. Po raz kolejny otrzymaliśmy klasę autoryzacji 'Złoty Integrator Systemów Przemysłowych'.

czytaj więcej...

PROCOM SYSTEM Srebrnym Partnerem ASTOR w roku 2017

W tym roku ponownie uzyskaliśmy status Srebrnego Partnera Plus firmy ASTOR. Zakres współpracy obejmuje systemy sterowania oraz systemy wizualizacji i SCADA w technologii klasycznej.

czytaj więcej...

Otrzymaliśmy Certyfikat Integratora Pakietu ASIX

Firma ASKOM przyznała PROCOM SYSTEM Certyfikat Integratora Pakietu ASIX, będący świadectwem wysokich kompetencji w zakresie realizacji systemów na platformie ASIX.

czytaj więcej...

Nagroda Główna dla PROCOM SYSTEM w konkursie EKOODPOWIEDZIALNI W BIZNESIE

26 października podczas uroczystej Gali Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON Prezes Zarządu PROCOM SYSTEM Pan Artur Wójcikowski odebrał Nagrodę Główną w konkursie "EKOODPOWIEDZIALNI W BIZNESIE”.

czytaj więcej...

Srebro dla projektu Taichung w Asian Power Awards 2015

Projekt modernizacji nawęglania zrealizowany we współpracy z PROCOM SYSTEM w największej elektrowni węglowej na świecie (10x550MW) w Taichung na Tajwanie uzyskał srebro w kategorii "Projekt roku w elektrowni węglowej"!

czytaj więcej...

Testy systemu NEPTUN w Kanadzie

W dniach 06 – 24 lipca br. braliśmy udział w testach systemu NEPTUN, zorganizowanych przez GLLFAS FISHERIES AND OCEANS na jeziorze Ontario w Kanadzie.

czytaj więcej...

Prezentacja systemu NEPTUN na GREEN WEEK 2015 w Brukseli

Podczas konferencji poświęconej europejskiej polityce ochrony środowiska mieliśmy przywilej zaprezentować nasz system ochrony ryb Neptun, jako przykład rozwiązania służącego ochronie bioróżnorodności.

czytaj więcej...

PROCOM SYSTEM partnerem Plenerowej Poradni Stopy Cukrzycowej

22 maja wzięliśmy udział w akcji społecznej skierowanej do mieszkańców Wrocławia, odbywającej się w ramach ogólnopolskiej kampanii RATUJ STOPĘ.

czytaj więcej...

PROCOM SYSTEM członkiem instytucjonalnym IPMA

Dołączyliśmy do International Project Management Association Polska jako organizacja aktywnie działająca w dziedzinie project managementu. 

czytaj więcej...

PROCOM SYSTEM Partnerem Klastra ICT

PROCOM SYSTEM przystąpił do Klastra Wspólnota Wiedzy i Innowacji w Zakresie Technik Informacyjnych  i Komunikacyjnych. Uroczyste podpisanie umowy odbyło się 19 marca br. w sali senatu Politechniki Wrocławskiej. 

czytaj więcej...

Gazele Biznesu 2014

Mamy przyjemność poinformować, że firma PROCOM SYSTEM S.A. ponownie znalazła się wśród laureatów Gazel Biznesu.

czytaj więcej...

Bal Elektryka 2015

7 lutego we wrocławskim Hotelu Haston odbył się doroczny bal organizowany przez wrocławski oddział Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Bawiło się na nim 150 par.

czytaj więcej...

System Neptun na targach HydroVision w Brazylii

W dniach 21-23.10.2014 podczas targów HydroVision w Sao Paolo zaprezentowaliśmy autorski system do sterowania zachowaniem ryb w środowisku wodnym Neptun.

czytaj więcej...

PROCOM SYSTEM oficjalnym Partnerem turnieju Faldo Series Poland Championship

W dniach 14-17 sierpnia 2014 r. na polu golfowym Gradi Golf Club w Brzeźnie nieopodal Wrocławia odbył się turniej Faldo Junior Golf. Oficjalnym Partnerem rozgrywek była firma PROCOM SYSTEM. 

czytaj więcej...

PROCOM SYSTEM laureatem nagrody za najbardziej efektowny debiut ASIX

Z wielką przyjemnością informujemy, że firma PROCOM SYSTEM została tegorocznym laureatem nagrody za najbardziej efektowny debiut w gronie autoryzowanych Integratorów Pakietu ASIX.

czytaj więcej...

PROCOM SYSTEM Srebrnym Partnerem ASTOR

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy Srebrnym Partnerem firmy ASTOR, w zakresie systemów sterowania, wizualizacji oraz SCADA.

czytaj więcej...

Certyfikat Wiarygodności Finansowej 2012 dla PROCOM SYSTEM

Firma PROCOM SYSTEM otrzymała Certyfikat Wiarygodności Finansowej nadawany za najwyższą ocenę stabilności firmy w 2012 roku, według międzynarodowej wywiadowni gospodarczej  D&B Poland z Grupy Bisnode Polska.

czytaj więcej...

Forum Inwestycji Hotelowych 2013
PROCOM SYSTEM zaprezentował nowatorskie rozwiązania automatyki budynkowej dla obiektów hotelowych, podczas X Forum Inwestycji Hotelowych, które odbyło się 17.09.2013 w Warszawie.

czytaj więcej...

PROCOM SYSTEM patronem technologicznym warsztatów "Optymalizacja doboru paliw węglowych"

18 lipca br. w Krakowie odbyły się ogólnopolskie warszaty poświęcone optymalizacji doboru paliw na potrzeby wytwarzania energii.  Patronem technologicznym imprezy był PROCOM SYSTEM.

czytaj więcej...

Udział PROCOM SYSTEM w programie ochrony Wielkich Jezior

PROCOM SYSTEM, razem z amerykańskimi partnerami, przeprowadził w Stanach Zjednoczonych testy skuteczności systemu Naptun mające na celu ograniczenie migracji minoga morskiego do miejsc tarłowych.

czytaj więcej...

PROCOM SYSTEM nagrodzony

Zakończenie roku 2011 zaobfitowało dla PROCOM SYSTEM wieloma wyróżnieniami, wśród nich Gazelą Biznesu 2011.

czytaj więcej...

II Konferencja "Jakość energii i efektywność energetyczna 2011"

W dniach 17-18 listopada 2011 r. w Trzebieszowicach odbyła się II Konferencja Naukowo-Techniczna "Jakość energii i efektywność energetyczna 2011".

czytaj więcej...

PROCOM SYSTEM na targach ENERGETAB 2011

Firma PROCOM SYSTEM zaprezentowała swoją ofertę podczas 24. Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2011.

czytaj więcej...

PROCOM SYSTEM laureatem "GreenEvo"

Firma PROCOM SYSTEM została laureatem II edycji konkursu Ministerstwa Środowiska "GreenEvo - Akcelerator Zielonych Technologii".

czytaj więcej...

Nowe logo PROCOM SYSTEM

Z dniem 1 marca 2011 r. firma PROCOM SYSTEM S.A. rozpoczęła wdrażanie nowego systemu identyfikacji wizualnej.

czytaj więcej...

PROCOM SYSTEM S.A. ponownie wśród laureatów Gazeli Biznesu

8 marca 2011 r. podczas uroczystej gali PROCOM SYSTEM S.A. otrzymał po raz kolejny wyróżnienie Gazele Biznesu.

czytaj więcej...

Zmiana siedziby Firmy

1 marca 2011 r. firma PROCOM SYSTEM S.A. zmieniła adres siedziby.

czytaj więcej...

I Konferencja Naukowo-Techniczna JAKOŚć ENERGII 2010

W dniach 25-26 listopada 2010 r. w Piechowicach koło Szklarskiej Poręby odbyła się I Konferencja Naukowo-Techniczna JAKOŚć ENERGII 2010

czytaj więcej...

System Certan nagrodzony na targach ENERGETAB 2010

System monitoringu jakości energii elektrycznej Certan otrzymał wyróżnienie podczas 23. Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2010.

czytaj więcej...

I Konferencja Naukowo-Techniczna JAKOŚć ENERGII 2010

Zapraszamy do udziału w I Konferencji JAKOŚć ENERGII, organizowanej przez PROCOM SYSTEM oraz Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie, która odbędzie się w dniach 25-26 listopada 2010r. w Piechowicach k. Szklarskiej Poręby.

czytaj więcej...

PROCOM SYSTEM na targach AUTOMATICON 2010

Firma PROCOM SYSTEM zaprezentowała swoją ofertę podczas Miedzynarodo- wych Targów Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2010 w Warszawie.

czytaj więcej...

PROCOM SYSTEM S.A. w gronie Gazel Biznesu 2009

X Edycja Rankingu Gazele Biznesu potwierdziła przynależność firmy PROCOM SYSTEM do grupy najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w 2009r.

czytaj więcej...

Laur Białego Tygrysa Polskiej Energetyki ENERGIA 2009 dla PROCOM SYSTEM S.A.

Firma PROCOM SYSTEM S.A. otrzymała Laur Białego Tygrysa ENERGIA 2009 za osiągnięcia w projektowaniu oraz wdrażaniu nowoczesnych systemów automatyki dla potrzeb energetyki przemysłowej, ciepłowni i elektrociepłowni.

czytaj więcej...

PROCOM SYSTEM nagrodzony podczas I Kongresu Elektryki Polskiej

Firma PROCOM SYSTEM S.A. została laureatem konkursu "Innowacje w elektryce" oraz otrzymała honorowe wyróżnienie w "Konkursie o medal Prezesa SEP" podczas I Kongresu Elektryki Polskiej, który odbył się w Warszawie we wrześniu br.

czytaj więcej...

Godło EU STANDARD 2009 dla PROCOM SYSTEM

Firma PROCOM SYSTEM S.A. została laureatem trzeciej edycji ogólnopolskiego projektu EU STANDARD. Celem konkursu było wyłonienie najlepszych firm pod względem zarządzania jakością.

czytaj więcej...

Zmiana w Zarządzie PROCOM SYSTEM S.A.

Z dniem 1 stycznia 2009 roku nastąpiła zmiana na stanowisku Prezesa Zarządu PROCOM SYSTEM S.A. Funkcję tę objął Artur Wójcikowski, pełniący w latach 2003-2008 obowiązki Wiceprezesa Zarządu i Dyrektora Finansowego firmy ELEKTROTIM S.A.

czytaj więcej...

Nowa siedziba PROCOM SYSTEM S.A.

Z dniem 1 września 2008r. nastąpiła zmiana adresu siedziby oraz numerów telefonów spółki.

czytaj więcej...

Konsolidacja z Pionem Automatyzacji firmy ELEKTROTIM S.A.

W związku z procesem reorganizacji Grupy Kapitałowej Elektrotim, z dniem 1 lipca 2008 roku działalność Pionu Automatyzacji firmy ELEKTROTIM S.A. została przeniesiona do firmy PROCOM SYSTEM S.A.

czytaj więcej...